Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: średnie saldo konta: 3 000 PLN, okres oszczędzania: 1 mies.

Alior Bank - Konto lokacyjne

Średnie saldo konta: 3 000 PLN
Okres oszczędzania: 1 mies.
Oprocentowanie: 2,50%

Szczegóły produktu

Oprocentowanie nominalne 2,50% Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu promocji (po 4 miesiącach od daty otwarcia Konta Lokacyjnego). Do promocyjnego oprocentowania w wysokości 2,5% w skali roku na Koncie Lokacyjnym uprawnieni są klienci deponujący w Banku nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo z 24.11.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych, prowadzonych w złotych i walutach, do kwoty 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest przez okres 4 miesięcy od otwarcia Konta Lokacyjnego. Dla środków niestanowiących nowych środków oraz po okresie promocyjnym oprocentowanie ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca (lub poprzedniego dnia roboczego), pomniejszoną o 0,5 p.p. Zmienione oprocentowanie obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Po okresie promocji odsetki kapitalizowane są miesięcznie. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Konto Lokacyjne” oraz Tabeli Oprocentowania. 1. Nowe środki, które pojawią się na Koncie lokacyjnym, automatycznie zostaną one pobrane z Konta lokacyjnego na rachunek techniczny (Lokaty Nocnej) (rachunek techniczny nie jest widoczny w bankowości internetowej). W historii Konta lokacyjnego widoczne są operacje przekierowania środków na rachunek Lokaty Nocnej. 2. Środki, które pozostaną na Koncie lokacyjnym będą wg oprocentowania standardowego (0,96% w skali roku). 3. Środki przeksięgowane na rachunek techniczny (Lokata Nocna) będą oprocentowane 2,5% w skali roku – zgodnie z warunkami promocji. Odsetki od tych środków będą dopisywane do salda na rachunku technicznym. Uwaga! Naliczane odsetki nie będą widoczne w bankowości internetowej. Zostaną one przekazane na Konto lokacyjne po 4 miesiącach od daty otwarcia rachunku. 5. Następnego dnia rano nowe środki ponownie zostaną przeksięgowane na Konto Lokacyjne (w takiej samej wysokości, w jakiej zostały z niego pobrane). 6. Powyższy proces powtarza się przez 4 miesiące, czyli przez okres, w którym obowiązuje promocyjne oprocentowanie Konta lokacyjnego. 7. Dzień przed upływem 4-miesięcznego okresu promocyjnego, odsetki naliczone na rachunku technicznym zostaną przeksięgowane na Konto lokacyjne, a rachunek techniczny (Lokata Nocna) zostanie automatycznie zamknięty. 8. Konto lokacyjne przekształci się w standardowe Konto oszczędnościowe. Informacja handlowa wg stanu na 05.12.2017 r. Aktualne warunki na www.aliorbank.pl.
Oprocentowanie (po podatku) 2,02% Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu promocji (po 4 miesiącach od daty otwarcia Konta Lokacyjnego). Do promocyjnego oprocentowania w wysokości 2,5% w skali roku na Koncie Lokacyjnym uprawnieni są klienci deponujący w Banku nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo z 24.11.2017 r. środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych, prowadzonych w złotych i walutach, do kwoty 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest przez okres 4 miesięcy od otwarcia Konta Lokacyjnego. Dla środków niestanowiących nowych środków oraz po okresie promocyjnym oprocentowanie ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca (lub poprzedniego dnia roboczego), pomniejszoną o 0,5 p.p. Zmienione oprocentowanie obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Po okresie promocji odsetki kapitalizowane są miesięcznie. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Konto Lokacyjne” oraz Tabeli Oprocentowania. 1. Nowe środki, które pojawią się na Koncie lokacyjnym, automatycznie zostaną one pobrane z Konta lokacyjnego na rachunek techniczny (Lokaty Nocnej) (rachunek techniczny nie jest widoczny w bankowości internetowej). W historii Konta lokacyjnego widoczne są operacje przekierowania środków na rachunek Lokaty Nocnej. 2. Środki, które pozostaną na Koncie lokacyjnym będą wg oprocentowania standardowego (0,96% w skali roku). 3. Środki przeksięgowane na rachunek techniczny (Lokata Nocna) będą oprocentowane 2,5% w skali roku – zgodnie z warunkami promocji. Odsetki od tych środków będą dopisywane do salda na rachunku technicznym. Uwaga! Naliczane odsetki nie będą widoczne w bankowości internetowej. Zostaną one przekazane na Konto lokacyjne po 4 miesiącach od daty otwarcia rachunku. 5. Następnego dnia rano nowe środki ponownie zostaną przeksięgowane na Konto Lokacyjne (w takiej samej wysokości, w jakiej zostały z niego pobrane). 6. Powyższy proces powtarza się przez 4 miesiące, czyli przez okres, w którym obowiązuje promocyjne oprocentowanie Konta lokacyjnego. 7. Dzień przed upływem 4-miesięcznego okresu promocyjnego, odsetki naliczone na rachunku technicznym zostaną przeksięgowane na Konto lokacyjne, a rachunek techniczny (Lokata Nocna) zostanie automatycznie zamknięty. 8. Konto lokacyjne przekształci się w standardowe Konto oszczędnościowe. Informacja handlowa wg stanu na 05.12.2017 r. Aktualne warunki na www.aliorbank.pl.
Odsetki po podatku 5,16 PLN
Opłata za prowadzenie konta 0 PLN
Opłata za przelew wewnetrzny

   internetowy
   w placówce banku
   telefoniczny


10 PLN
10 PLN
10 PLN
- pierwszy przelew w miesiącu - 0 zł
- każdy kolejny przelew w miesiącu (za pośrednictwem bankowości internetowej lub w oddziale) - 10 zł
- pierwsza wypłata w miesiącu (w placówce Alior Banku lub w bankomacie Alior Banku, Euronetu lub Planet Cash) - 0 zł
- każda kolejna wypłata w miesiącu - 10 zł
Opłata za przelew zewnętrzny

   internetowy
   w placówce banku
   telefoniczny


10 PLN
10 PLN
0 PLN
- pierwszy przelew w miesiącu - 0 zł
- każdy kolejny przelew w miesiącu (za pośrednictwem bankowości internetowej lub w oddziale) - 10 zł
- pierwsza wypłata w miesiącu (w placówce Alior Banku lub w bankomacie Alior Banku, Euronetu lub Planet Cash) - 0 zł
- każda kolejna wypłata w miesiącu - 10 zł
Opłata autoryzacyjna transakcji 0 PLN
Autoryzacja transakcji internetowych potwierdzenie sms

Dodatkowe informacje

Dostęp do konta oddział, telefon, internet, bankowość mobilna
Rodzaj kapitalizacji miesieczna
Wymagane konto ror w tym samym banku nie
Oferta promocyjna nie
Informacje dodatkowe

Komentarze

~gość
Opinia z dnia: 27-06-2013

Hm... wydaje mi się, że "zabranie" pieniędzy przez bank, tj. odmowę ich wydania prawowitemu dysponentowi, należy uważać za kradzież, czyż nie? Tłumaczenie się banku, że pieniędzy "nie ma", bo konto zostało zamknięte należy włożyć między bajki. Nic w przyrodzie nie ginie, tylko zmienia swojego właściciela. Prawdopodobnie regulamin tego banku jest tak skonstruowany, aby wpłacone na konto pieniądze w określonych sytuacjach stawały się własnością banku, np. jeśli klient przez pewien czas nie korzysta z konta... nie loguje się... nie odwiedza placówki banku... nie czyta uważnie reklam...

odpowiedz
~mk
Opinia z dnia: 28-06-2013

To jakies nieporozumienie

odpowiedz
~Gościu
Opinia z dnia: 12-08-2013

Wybrałem ten bank, bo 3 lata temu wydawał mi się jednym z najlepszych. Po ostatnich zmianach niestety "zszedł na psy". Bardzo poważnie zastanawiam się nad zmianą.

odpowiedz
~alkor
Opinia z dnia: 22-09-2013

Ja juz podjąłem decyzję o zmianie chociaż z innego powodu. A. B. mami w reklamach i zachęca oferując 3,6%. Tak, ale dla nowych klientów, a dla ,,starych" dolny próg od którego zaczyna się to dobrodziejstwo to 36 000,- zł. Czyli skaranie boskie z tym bankiem.

odpowiedz
~xxx
Opinia z dnia: 12-01-2014

Zmiana oprocentowania na 3,25%

odpowiedz
~monika1407
Opinia z dnia: 15-01-2014

Złóż wniosek o konto w wielu bankach i poswiec troche czasu na rozmowy z konsultantami. Spisuj sobie wszystko, wybierz najlepsza oferte i juz. Moze poswiecisz chwilke, ale nic Cie to nie bedzie kosztowalo a mozesz duuuuzo oszczedzic.

odpowiedz
~JOB
Opinia z dnia: 22-02-2014

Z tego banku trzeba uciekać jak najprędzej. M.in. dlatego, że ten bank odmawia klientom powyżej 60-tego roku życia zawarcia umów na terminowe lokaty. Radzili abym założył na dzieci albo wnuka. Też dobrze, ale praktyka niedopuszczalna.

odpowiedz
~Reszka33
Opinia z dnia: 24-06-2014

Ja póki co mam takie zwykłe konto oszczędnościowe, coś w rodzaju takiej skarbonki w getin, mogę wpłacać i wypłacać kiedy chcę. Nie mam jeszcze takich oszczedności, żeby się opłacało lokaty.

odpowiedz
~dodomu
Opinia z dnia: 28-06-2014

Alior i getin up to dzisiaj czołówka jesli chodzi o konta bankowe. najbardziej podoba mi sie w getinie bankowosc internetowa i mobilna. mbank tez daje rade.

odpowiedz
~tm
Opinia z dnia: 3-07-2014

" Alior i getin up to dzisiaj czołówka jesli chodzi o konta bankowe. najbardziej podoba mi sie w getinie bankowosc internetowa i mobilna. mbank tez daje rade." ma ktos założone w getinbank konto oszczednosciowe?? wczesniej sie słyszało o aferach z tym bankiem. Ludzie mysleli ze zakładają lokaty a bank wciskał im polise o zycie. Waham sie czy załozyc tam konto oszczednosciowe

odpowiedz