Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: cel kredytu: zakup mieszkania lub domu, kwota kredytu: 200 000 PLN, wartość nieruchomości: 300 000 PLN, okres kredytowania: 30 lat, rodzaj rat: równe, rynek: wtórny, waluta: PLN

eurobank - Kredyt hipoteczny "Niski procent" (oferta standardowa)

Kwota kredytu: 200 000 PLN
Okres kredytowania: 30 lat
Oprocentowanie: 4,10%
Rata: 985,72 PLN

Podstawowe koszty kredytu

Rata kredytu 985,72 PLN
Liczba rat 360
Oprocentowanie:

   marża
   WIBOR
4,10%

2,40%
1,70%
Oprocentowanie kredytu hipotecznego stanowi sumę zmiennej stopy rynkowej (dla kredytów w PLN jest nią WIBOR) i stałej marży banku. Wysokość raty może się zmieniać w wyniku zmiany stopy rynkowej.
Marża jest wyznaczana indywidualnie dla każdego Klienta (wg LTV, kwoty kredytu, dochodów, celu kredytowania).
Oprocentowanie rzeczywiste 4,35%
Prowizja 4 000 PLN Prowizja standardowa 2%, możliwa do obniżenia do maksymalnie 1% przy zakupie ubezpieczenia od utraty pracy z oferty eurobanku. Ubezpieczenie należy utrzymać przez okres 3 lat.
Możliwość kredytowania składki ubezpieczeniowej.
Suma odsetek w okresie kredytowania 150 861 PLN Suma odsetek w okresie kredytowania to wartość odsetek, jakie kredytobiorca zapłaci bankowi przez cały okres spłaty kredytu.

Pozostałe koszty kredytu

Ubezpieczenie pomostowe 0 PLN Ubezpieczenie pomostowe to dodatkowe zabezpieczenie kredytu stosowane w okresie do wpisania hipoteki na rzecz banku do księgi wieczystej nieruchomości.
Do czasu dostarczenia przez Klienta prawomocnego wpisu hipoteki na rzecz banku, bank podwyższa marżę o 1,20 punktu procentowego
Ubezpieczenie niskiego wkładu wlasnego 0 PLN
Polisa na życie 0 PLN Wymagane przez pierwszych 10 lat okresu kredytowania.
Ubezpieczenie oferowane przez Bank już od 0,3% za rok od kwoty aktualnego zadłużenia (istnieje możliwość skredytowania składki). Wykupienie ubezpieczenia z TU, którego Bank jest Agentem i utrzymywanie tego ubezpieczenia przez okres minimum pierwszych 10 lat kredytowania daje możliwość dodatkowego obniżenia marży o 0,1 p.p.
Bank akceptuje także ubezpieczenia oferowane przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe.
Dodatkowe ubezpieczenie Ubezpieczenie nieruchomości jest wymagane. Klient nie ma obowiązku korzystania z oferty ubezpieczenia banku. Może skorzystać z ubezpieczenia oferowanego przez bank, lub z oferty dowolnego ubezpieczyciela i przelać cesję z polisy na bank
Dodatkowe koszty
Całkowita kwota do spłaty kredytu 354 861 PLN

Dodatkowe informacje

Wcześniejsza całkowita spłata kredytu 3% PLN Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi:
- 3% i obliczona jest od nadwyżki przekraczającej 30% początkowego kapitału w okresie pierwszych 36 miesięcy okresu kredytowania
- 0% - po tym okresie
Przewalutowanie:

    na PLN
    na EUR
    na USD
    na CHF


nie dotyczy
nie dotyczy
nie dotyczy
nie dotyczy
Dostępne waluty kredytu PLN
Maksymalny okres kredytowania 30 lat
Dodatkowe informacje - Podana oferta dostępna jest dla Klientów, którzy mają więcej niż jedno źródło dochodu i których suma obciążeń finansowych stanowi mniej niż 40% sumy dochodów netto.
- Klient może połączyć swoje dochody z dochodami innej osoby, również niespokrewnionej.
- Szybki proces udzielania kredytu, decyzja nawet w 48 h od momentu wpływu pełnego wniosku do Banku.
- Oferta dostępna także w ramach programu Mieszkanie dla Młodych

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) na dzień 01.01.2017 roku przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego 200 tys. zł, LTV 80%, kredyt na 30 lat, co najmniej 2 dochody, konto Active lub Prestige z przelewem co miesiąc środków z wynagrodzenia lub min. 70% dochodu kredytobiorcy uzyskującego najwyższe dochody na konto – wynosi 4,52% (oprocentowanie nominalne 5,03% marża 2,1% podwyższona o 1,20 p.p. do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku przez 6 miesięcy); prowizja 2%,ubezpieczenie na życie 6 000 zł przez 10 lat okresu kredytowania oraz ubezpieczenie nieruchomości 6 000 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 210 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł). Podana marża i prowizja dostępna jest dla celu mieszkaniowego i/lub celu refinansowanie. Rata miesięczna: 1078,50 zł, całkowita kwota do zapłaty: 354 503,67 zł, całkowity koszt kredytu: 154 503,67 zł. RRSO może ulec zmianie.

Komentarze

~colin
Opinia z dnia: 22-01-2014

nie robia problemu,bank ok.

odpowiedz
~Sebastian
Opinia z dnia: 12-12-2012

tym banku to chyba sufit jest niski bo nie procent spłacałem w tym banku 2 pożyczki i nigdy więcej tam nie pożyczę

odpowiedz